Kostka betonowa

1. Betard

 Firma Betard jest obecna na rynku już od 25 lat. Swój dynamiczny rozwój zawdzięcza specjalizacji w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynierskich, drogowych, mostowych, hydrotechnicznych i innych. Celem firmy jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, także nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

pdf Katalog produktów

2. Kaczmarek

Otaczająca nas przestrzeń potrafi wywierać ogromy wpływ na nasz komfort, dlatego też odpowiednia aranżacja najbliższego otoczenia jest tak istotna. Aby ułatwić Państwu odnalezienie się wśród ogromu produktów, form i kolorów, jakie oferowane są w ofercie firmy ZPB KACZMAREK i dopasowanie asortymentu do szeroko pojętych warunków panujących na Państwa posesjach, stworzyliśmy zespół składający się z doświadczonych, pełnych pomysłów projektantów. To w ich ręce mogą Państwo z powodzeniem powierzyć zadanie zaaranżowania otoczenia budynków mając pewność, że dołożą oni wszelkich starań, korzystając ze swej szerokiej wiedzy i doświadczenia, aby efekt końcowy był najlepszy z możliwych.

pdf Katalog produktów

3. Pozbruk

Nawierzchnie dekoracyjne doskonale sprawdzają się zarówno przy tworzeniu przydomowych aranżacji jak i kreowaniu przestrzeni publicznych. Szeroka oferta produktów pozwala na tworzenie ścieżek ogrodowych, podjazdów, placów oraz traktów spacerowych. Zróżnicowane rozmiary oraz kolorystyka poszczególnych wyrobów dają możliwość idealnego dopasowania produktów do otoczenia. Wspólną cechą tych nawierzchni jest podążanie za nowoczesnymi trendami oraz wzornictwo inspirowane kamieniem naturalnym. Oferowane przez firmę POZ BRUK kostki brukowe oraz płyty dekoracyjne łączą w sobie niezwykłą estetykę oraz funkcjonalność, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

pdf Katalog produktów