1. ZPB Kaczmarek

 

Otaczająca nas przestrzeń potrafi wywierać ogromy wpływ na nasz komfort, dlatego też odpowiednia aranżacja najbliższego otoczenia jest tak istotna. Aby ułatwić Państwu odnalezienie się wśród ogromu produktów, form i kolorów, jakie oferowane są w ofercie firmy ZPB KACZMAREK i dopasowanie asortymentu do szeroko pojętych warunków panujących na Państwa posesjach, stworzyliśmy zespół składający się z doświadczonych, pełnych pomysłów projektantów. To w ich ręce mogą Państwo z powodzeniem powierzyć zadanie zaaranżowania otoczenia budynków mając pewność, że dołożą oni wszelkich starań, korzystając ze swej szerokiej wiedzy i doświadczenia, aby efekt końcowy był najlepszy z możliwych.

 

2. Bruk-Bet

 

Firma rodzinna, która może pochwalić się wyłącznie polskim kapitałem oraz faktem, że produkcja całej oferty odbywa się w Polsce. Ponad 35 lat ciągłych inwestycji w rozwój technologiczny oraz najwyższej jakości produkty, pozwoliło stworzyć firmę o niepodważalnej renomie, która dziś cieszy się dużym zaufaniem klientów.

 

 

Bruk-Bet posiada bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych.

 

3. Pozbruk

 

Nawierzchnie dekoracyjne doskonale sprawdzają się zarówno przy tworzeniu przydomowych aranżacji jak i kreowaniu przestrzeni publicznych. Szeroka oferta produktów pozwala na tworzenie ścieżek ogrodowych, podjazdów, placów oraz traktów spacerowych. Zróżnicowane rozmiary oraz kolorystyka poszczególnych wyrobów dają możliwość idealnego dopasowania produktów do otoczenia. Wspólną cechą tych nawierzchni jest podążanie za nowoczesnymi trendami oraz wzornictwo inspirowane kamieniem naturalnym. Oferowane przez firmę POZ BRUK kostki brukowe oraz płyty dekoracyjne łączą w sobie niezwykłą estetykę oraz funkcjonalność, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

 

 

4. Kost-Bet

 

KOST-BET powstał w 1998 roku jako firma rodzinna z całkowicie polskim kapitałem.

 

 

Od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kostki brukowej i galanterii betonowej. KOST-BET oferuje również systemy ogrodzeń betonowych, łupanych i gładkich, w nowoczesnej kolorystyce i zróżnicowanych wymiarach i formach

 

 

5. Polbruk

 

Firma Polbruk istnieje na rynku od ponad 30 lat. Jest jednym w wiodących na polskim rybku producentem materiałów betonowych do aranżacji stylowych nawierzchni i małej architektury.

 

 

6. Betard

 

Firma Betard jest obecna na rynku od ponad 25 lat. Swój dynamiczny rozwój zawdzięcza specjalizacji w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynierskich, drogowych, mostowych, hydrotechnicznych i innych. Celem firmy jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, także nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

 

 

7. Pebek

 

Spółka Pebek to rodzinna firma o polskim kapitale założona w 1980r. w Świdnicy. Dynamiczny rozwój zapewnił jej stale rosnącą pozycję wśród producentów betonu szlachetnego. Przedsiębiorstwo tworzy grono kreatywnych fachowców, którzy patrzą nowatorsko na projektowanie przestrzeni, tworząc nowe niepowtarzalne formaty kształty.